Yeni evinize hoş geldiniz.

Pazartesi - Cuma : 8:00 AM & 7:00 Pm

  • Esentepe Mah. Tevfik Erdönmez Paşa Sok. No:26/5 Şişli

    34394 Istanbul

  • Bize Ulaşın

    +90212 217 0664

MALZEME ÜRETİMİ

MALZEME ÜRETİMİ

MALZEME ÜRETİMİ

Doğalgaz Dağıtımı sektöründe yaygın olarak kullanılan basınç düşürme regülatörleri ve elektronik hacim düzeltici yani korrektör imalatlarıyla uzun bir süredir gerek ülkemizde gerekse yurtdışında birçok ülkede üretmiş olduğumuz ürünler kullanılmaktadır.

Doğalgaz Servis Regülatörleri

Basınç Kontrol Sitemleri; şirket kurucularının uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerinin bir neticesi olarak 2011 yılında kurulmuş olup; genç, enerjik ve dinamik bir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Kuruluş amacı; sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit ederek bunlara yönelik hızlı çözümler üretmek, yenilikçi, özgün tasarımlarıyla adından söz ettirir bir dünya markası haline gelmektir. Piyasaya sunduğu birçok ürün ve 20 civarında modelle 6m³’ten 200m³’e kadar oluşturduğu ürün gamında gerek tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanması, gerekse yüksek kalitesiyle, ilk hedef olan servis regülatörü pazarında çok kısa bir sürede lider konumuna gelmiştir. Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla her yıl sektöre yepyeni ürünler sunmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşayan firma kuruluş hedeflerinden biri olan ürünlerinde yerli kaynak kullanma prensibinden asla vazgeçmemiş ve her gecen gün bu konuda yeni bir adım daha atmıştır. Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen firmamız kaliteli hizmet, yenilikçi anlayış, satış sonrası hizmet, ürün takibi ve eğitimli kadro gibi birçok konuda sektörde örnek firmaların başında yer almaktadır.

Ürünler

GSR6

GSR25

GSR50

GSR120

GSR200

CES200 SET

S700 SET

S300 SET

 

 

 

 

 

Korrektör - Elektronik Hacim Düzeltici

Gaz ölçümünde en önemli zorlukların başında gaz hacminin gazın kendi özelliklerine ve ortam şartlarına bağlı olarak değişmesi gelmektedir. Özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan doğalgazın ölçümünde de bu sorun ile karşı karşıya kalmaktayız. Doğalgaz hacminin ve esasında enerji olarak karşılığının net olarak belirlenmesi için farklı cihaz ve teknikler kullanılmaktadır. Elektronik hacim düzeltici bazen yalnızca basınç altında doğalgazın hacminde meydana gelen değişim, bazen de sıcaklığa bağlı değişim farklı teknikler ile düzeltilmektedir. Esas olan ise dikkate değer tüm hacim farklılıklarını belirleyip doğalgazın enerji karşılığını tespit etmektir. İşte bu aşamada elektronik hacim düzeltme cihazları (Korrektör) devreye girmektedir.

 

Aynı şekilde sektörün ihtiyacı olan ve yıllardır yurtdışından büyük paralar verilerek ithal edilen korrektörlerin yerli ve milli olanıdır. Bu alanda yerli olarak üretilen ilk ve tek korrektördür.

Doğalgaz arzında en önemli hususlardan biri olarak ölçüm işinin ciddiyetinin farkında olarak hassas ve yenilikçi bir anlayışla ürünlerimizi üretmekteyiz.

Ürünler

RFLO MICRO-Z1

RFLO MICRO-Z3

 

RFLO MICRO-Z5

 

RFLO MICRO-ZMAX

 

RFLO MICRO-ZDM